Asmeninių daiktų saugojimas

3

Vilniaus rajonai

2,4-30m2

Sandėliai

24/7

Prieiga

nuo 31,99€

Nuoma už mėnesĮ

1 mėn.

Minimalus laikotarpis

Image asmeninių daiktų saugojimas

Kur ir kaip išsinuomoti konteinerį sandėliavimui?

Pasitaiko, kad sunku iškart pasiimti visus savo daiktus iš vieno buto į kitą. Taip gali nutikti dėl skubaus nekilnojamojo turto pardavimo arba pasibaigus nuomos sutarčiai. Galite laikinai laikyti daiktus konteineriuose. Jums patiems nereikia nuomotis garažo, nes visus daiktus galite laikyti specialioje konteineriuose. Laikinas daiktų laikymas konteineriuose padeda išvengti netvarkos bute. Jie bus visiškai saugūs. Teritorija uždara, ją prižiūri apsaugos darbuotojai. Jie rūpinasi, kad į teritoriją nepatektų svetimi žmonės. Garantuojame saugų daiktų laikymą.

Asmeninių daiktų laikymo sąlygos

Galite laikinai laikyti daiktus konteineriuose. Nuoma – visiems, kurie nori trumpam atsikratyti nereikalingų daiktų. Pakanka palikti užklausą mūsų svetainėje, kad artimiausiu metu su jumis susisiektų specialistas.

Kokios yra laikino daiktų saugojimo sąlygos:

• yra įvairių konteinerių, kurie skiriasi vienas nuo kitos dydžiu ir kaina;

• daiktų laikymo laikas neribojamas, todėl juos galima laikyti 1,2,3 metus;

• sandėlis ir visi daiktai yra saugomi, visur sumontuotos vaizdo kameros;

• išduodamas raktas ir leidimas, kad žmogus galėtų pats lankytis pagal poreikį.

Galite laikyti baldus, sporto įrangą, nereikalingą buitinę techniką, statybines medžiagas ir kt. Konteinerių nuoma gali naudotis ne tik fiziniai, bet ir juridiniai asmenys. Kiekvienas klientas gali  pasirinkti sau tinkamą konteinerį.

Konteinerio nuomos privalumai

Laikydami daiktus konteineryje išlaisvinsite butą ar namą nuo nereikalingų daiktų. Į sandėlį galite atvykti bet kuriuo paros metu, net ir švenčių dienomis.

Dėžės nuomos privalumai:

1. Visa teritorija apšviesta. Tai reiškia, kad naktį galėsite lengvai apsilankyti sandėlyje.

2. Bet kokia mokėjimo forma. Už dėžės nuomą galite sumokėti vietoje arba grynaisiais sandėlyje sudarant sutartį.

3. Kiekviename konteineryje yra apšvietimas.

4. Visos dėžės užplombuotos. Tai reiškia, kad visi drabužiai bus apsaugoti nuo lietaus, sniego ir drėgmės. Objektai nedeformuosis dėl didelės drėgmės, nes dėžėje sausa.

Tik mes siūlome geriausias kainas. Sutartį galima sudaryti šešiems mėnesiams arba metams. Galite sumokėti visą sumą iš karto arba kas mėnesį. Kiekvienas klientas gali pasirinkti sau tinkamiausią variantą.

Kaip greitai išsinuomoti konteinerį?

Konteinerių nuoma yra pati populiariausia ir paklausiausia paslauga, kuria daugelis žmonių naudojasi daiktams laikyti. Norėdami išsinuomoti dėžę, turite palikti užklausą svetainėje. Būtinai nurodykite dydį ir kiek mėnesių norite nuomotis konteinerį. Mūsų vadybininkas netrukus susisieks su jumis.

Sutiksime jus teritorijoje ir parodysime patalpą, kurioje susidėsite savo daiktus. Kai tik pasirašysite sutartį, gausite leidimą ir konteinerio raktus. Susitikimas trunka nuo 10 iki 15 minučių, todėl jums nereikės jam skirti daug laiko.