Priežastys išsinuomoti nedidelį sandėlį

Daugelis žmonių turi namuose daiktų, kurių jiems šiuo metu nereikia. Kažkas juos laiko kambaryje, kiti išneša į balkoną,  garažą, kaimą. Tokiose situacijose galite susidurti su įvairiomis problemomis. Bute daiktai užims daug vietos, o balkone ar garaže dėl drėgmės gali sugesti. Kyla pavojus, kad graužikai, vabalai ir kiti kenkėjai sugadins baldus ar prietaisus. Norėdami to išvengti, galite užsisakyti sandėlio, skirto daiktams laikyti, nuomos paslaugą. Šis sprendimas turi daug privalumų, kuriuos turėtumėte žinoti.

Konteinerių laikymo ypatybės

Patogiai laikykite daiktus sandariuose konteineriuose. Taip išvengsite daugelio sunkumų ir išvengsite žalos turtui. Talpyklose neatsiras pelėsis, jie taip pat patikimai apsaugoti nuo drėgmės ir graužikų. Tai viena iš priežasčių, kodėl daiktus geriau laikyti konteineryje, o ne garaže ar balkone.

Konteinerių durelės yra didelės, pavyzdžiui yra dydis 2,45 x 2,40 metro. Per juos bus galima įnešti stambią buitinę techniką ir baldus. Maži sandėliukai gerai vėdinami, todėl daiktai išliks sausi. Bus galima nesijaudinti, kad saugojimo metu turtas suges.

Mūsų įmonės siūlomi sandėliavimo konteineriai yra vertinami mūsų klientų už patogumą. Galite važiuoti iki pat konteinerio, kad sutaupytumėte laiko ir pastangų nešant daiktus. Bus galima pasirinkti tinkamo dydžio sandėlį ir sudaryti kontraktą šešiems mėnesiams ar metams, kad būtų gautas palankiausias tarifas. Klientai gali sumokėti visą sumą iš karto arba pervesti pinigus kas mėnesį.

Nedidelio sandėlio nuomos privalumai

Jei išsinuomosite sandėlį konteineryje, galėsite pamiršti problemas, susijusias su daiktų laikymu. Žmonėms nereikės rūpintis savo turtu, nes jis bus visiškai saugus.

Galimi variantai, įskaičiuoti į kainą:

• LED apšvietimas;

• galimybė prieiti prie daiktų bet kuriuo paros metu;

• uždara teritorija, apsaugota metalinėmis durimis su raktu;

• galimybė patiems pasikabinti spyną;

• vaizdo stebėjimas sandėlio teritorijoje;

• fizinės apsaugos prieinamumas.

Tai leidžia daryti išvadą: daiktus laikyti sandėlyje ne tik patogu, bet ir saugu.

Kaip susitarti dėl sandėlio nuomos

Galite susisiekti su mumis ir užpildyti paraišką, nurodydami konteinerio dydį ir nuomos trukmę. Atsakysime į užklausą ir susitarsime dėl susitikimo. Klientas galės apžiūrėti vietą, tada pasirašyti sutartį, kad gautų raktą ir leidimą.

Belieka sumokėti nuomą grynais, kortele arba pavedimu. Po to asmuo galės naudotis pasirinktu konteineriu.