Išnuomojamas sandėlis Vilniuje

3

Vilniaus rajonai

2,4-30m2

Sandėliai

24/7

Prieiga

nuo 31,99€

Nuoma už mėnesĮ

1 mėn.

Minimalus laikotarpis

Photo Sandėlys Vilniuje

Prekių sandėliavimas yra populiari paslauga daugeliui organizacijų, tiek komercinių, tiek tiesiogiai susijusių su produktų gamyba. Iš esmės šiems tikslams naudojami sandėliai: įvairūs dydžiai leidžia pasirinkti geriausią variantą bet kokiai užduočiai atlikti. Tarp verslininkų labai paklausi sandėlių nuomos paslauga Vilniuje.

Išsinuomoję sandėlį verslui, gaunate šiuos privalumus:

• nuolat pildomas prekių atsargos, leidžiančios patenkinti klientų poreikius net esant didelei paklausai;

• nuolatinis priėjimas prie prekių, įskaitant savaitgalius;

• didelis pristatymo greitis ir dėl to svarbus pranašumas prieš konkurentus;

• netrukdoma linijos plėtra, nes galima sandėliuoti naujus produktus.

Sandėliai asmeniniam naudojimui

Daugelis atsisako svajonės, nes nėra kur dėti dviračio, priekabos, valties ar žvejybos įrangos. Puikus problemos sprendimas – sauso sandėlio nuoma. Taip jūs gaunate galimybę laikyti daiktus specializuotame komplekse, kuris yra patogiai pasiekiamas transportu.

Rekomenduojame išsinuomoti sandėlį Vilniuje laikinai arba nuolatiniam šių daiktų saugojimui:

1. asmeninis turtas persikraustymo, remonto ar ilgos kelionės atveju;

2. sodybos baldai ir inventorius;

3. biuro dokumentai ir įranga;

4. sezoninė sporto įranga.

Rakinamas sandėlis namui yra saugomoje teritorijoje. Tokį sandėlį galima išsinuomoti asmeniniams daiktams susidėti, taip pat komercinėms reikmėms.

Laikymo sąlygos

Piliečiams ir juridiniams asmenims siūlome sandėlius Vilniuje. Sandėliams turime žemas kainas, o ilgalaikei nuomai taikomos nuolaidos. Galima išsinuomoti sandėlį, kurio durų dydis 2,45 x 2,40 m, ten patogu atvežti bet kokias prekes. Taip pat yra kompaktiškų konteinerių su 2,00 x 1,00 m durelėmis.Mūsų konteineriai turi efektyvią vėdinimo sistemą. Tai neleidžia daiktams sušlapti. Užsisakykite bet kokio dydžio sandėlį ir išsinuomokite jį 6 mėnesiams ar metams ir gaukite palankią kainą. Sandėlio nuoma kraustymosi metu daroma oficialios sutarties pagrindu, kurioje nurodomos bendradarbiavimo sąlygos, kainos, terminai. Mokėti už nuomą galite kas mėnesį arba sumokėti visą sumą iš karto.

Mažame sandėlyje yra optimalios sąlygos specialiai supakuotiems baldams ir statybinėms medžiagoms, inventoriui. Šildomuose sandėliuose galima laikyti brangią įrangą, archyvinius dokumentus ir knygas. Visos sandėlio patalpos yra patikimai apsaugotos, su vaizdo stebėjimu. Konteinerių duryse įmontuotos nuo įsilaužimo apsaugotos spynos, kurios papildomai apsaugo Jūsų turtą.