Sandėliavimo patalpos Vilniuje

3

Vilniaus rajonai

2,4-30m2

Sandėliai

24/7

Prieiga

nuo 31,99€

Nuoma už mėnesĮ

1 mėn.

Minimalus laikotarpis

Ko gero, kiekvienas žmogus namuose ar darbe turi daug vietos užimančių ir nuolat trukdančių daiktų. Negalite išmesti šių dalykų, laikui bėgant jie tikrai pravers. Ką tokiu atveju daryti?  Puikus problemos sprendimas gali būti sandėliavimo dėžės Vilniuje. Daugiau apie tai, kaip įnešti savo daiktus ir kokios yra teikiamos paslaugos ypatybės, galite sužinoti šiame straipsnyje.

Daiktų laikymas sandėlyje

Sandėlyje galite laikyti bet kokius daiktus, išskyrus tuos, kuriuos draudžia įstatymai – ginklus, sprogmenis , narkotikus Ir t.t. Tokia paslauga – puikus būdas išlaisvinti butą, namą ar biurą nuo nepatogumus keliančių daiktų.  Daiktų laikymo paslaugos teikiamos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Privatiems asmenims

Žmonės linkę kaupti šias prekes:

• Sezoninė sporto įranga – dviračiai, paspirtukai, slidės ir snieglentės.

• Žūklės reikmenys ir priedai – pripučiamos valtys, meškerės ir spiningo meškerės.

• Automobilių dalys ir komponentai – ratai ir padangos, nuimamos bagažinės, automobilinės kėdutės.

• Baldai, vežimėliai ir žaislai, buitinė technika, sodo ir statybos įrankiai.

Juridiniams asmenims

Įmonės dažnai nuomoja sandėlius, kuriuose saugoma:

• Buhalterinės apskaitos archyvai ir kiti dokumentai.

• Biuro baldai ir biuro įranga.

• Kavinių, restoranų ir kitų smulkių įmonių įranga ir baldai.

Daiktų laikymo sandėliuose privalumai:

• Patogus privažiavimas prie sandėlio ir 24/7. Klientams nereikia neštis savo daiktų rankose. Patogūs įėjimai ir puikūs šviesos diodai leidžia klientams atsinešti ar pasiimti savo daiktus bet kuriuo paros metu.

• Patogios sandarios sandėliavimo patalpos. Klientams nereikia rūpintis daiktų saugumu – drėgmė neprasiskverbia į sandarius konteinerius, jie nepasiekiami graužikams ir vabzdžiams. Sandėlis uždarytas metalinėmis durimis, ant kurių galima pakabinti papildomą spyną.

• Galima išsinuomoti bet kokio dydžio ir bet kokiam laikotarpiui konteinerį, kas leidžia gerokai sutaupyti. Klientas moka tik už jam reikalingą kiekį per jo nustatytą saugojimo laikotarpį.

• Patikima apsauga. Fizinės apsaugos ir automatinio valdymo sistemos užtikrina patikimą sandėlių turinio apsaugą. Teritorijoje budi sargai, kurie nuolat prižiūri teritoriją. Centriniame monitoriuje rodomas vaizdas iš dešimties vaizdo kamerų, galinčių fiksuoti neteisėtus veiksmus bet kuriuo paros metu.

Norėdami pasinaudoti paslauga, turite susisiekti su įmone telefonu arba palikti internetinę paraišką svetainėje. Sutarties sudarymo procedūra užtruks ne ilgiau kaip 15 minučių, po to klientas gauna dėžutės raktus ir leidimą. Už paslaugas galite atsiskaityti tiek grynaisiais, tiek pavedimu.